Muzeum Kutná Hora

Akce v KNIHTISKÁRNĚ

Nová expozice KNIHTISKÁRNA se otevře veřejnosti už v dubnu 2019. Do té doby je zavřeno. Výjimkou jsou akce, které se v prostorách KNIHTISKÁRNY konají už nyní.

Je to například vernisáž a výstava fotografií Angelo Purgerta „První republika“ od 14. prosince do konce ledna příštího roku s omezenou návštěvní dobou (v pracovní dny 14 – 16, 27. – 28.12. a 2. – 4.1. 2019 zavřeno) nebo tvořivá dílnička pro děti „Anděl s třpytem Vánoc“, která proběhne v sobotu 15. prosince od 10 do 16 hodin.

Akce mají omezenou návštěvní dobu, protože se expedice stále buduje a v ostatních časech v ní probíhají instalační práce. Návštěvníci tak mají unikátní možnost vidět expozici ve výstavbě, což se jim u jiných památek podaří jen stěží. 🙂